DAŇOVÁ A ÚČETNÍ KANCELÁŘ

 

Služby » Daňové poradenství

Daňové poradenství

Daňový poradce se vyplatí všem, kteří mají daňový problém, který neumí vyřešit a přínosy nebo rizika sankcí jsou pro něj větší než hodinová sazba daňového poradce. Neváhejte se na nás obrátit při posouzení finančně náročných transakcí, při začátku podnikání nebo prostě jen v případě, kdy si Vaše účetní sama nedokáže poradit.

 

Zpracování daňových přiznání

Výhody zpracování daňových přiznání daňovým poradcem:

  • Možnost prodloužení lhůty pro podání přiznání (a tedy i pro zaplacení) o tři měsíce.
  • Odborné znalosti zaručují, že neplatíte víc, než musíte. 
  • Odpovědnost za zpracovaná daňová přiznání.
  • Pojištění pro vznik případné škody (penále) při doměřené dani.

 

Zastupování před úřady

Zajišťujeme zastupování před orgány státní správy na základě plné moci. Zastupujeme daňové subjekty v řízeních a postupech dle daňového řádu před finančními úřady.

Můžeme Vás začít zastupovat i v případě, že nejste naším stálým klientem, kontrola již byla zahájena a máte pocit, že se pro Vás nevyvíjí příznivě.

Při převzetí protokolu zprávy o kontrole a v případě Vašich pochybností s výsledkem kontroly uveďte do protokolu svoji námitku: Nesouhlasím se závěry a své důvody doložím po poradě s daňovým poradcem.

 

 

Ing. Kateřina Zahrádková

Mobil: +420 776 678 802
E-mail: zahradkova@kzucetnictvi.cz

 

Kontakt    kontakt

 

26.05.2013

Částečný odklad ručení za dph.

Generální finanční ředitelství vydalo informaci, dle níž se odkládá praktická aplikace ručení za odvod DPH vzniklého z titulu úhrady za zdanitelné plnění na bankovní účet dodavatele. 


26.05.2013

Velké změny v daňové správě od 1. 1. 2013

Od 1. 1. 2013 došlo ke změně struktury finančních úřadů. Od tohoto data jsou finanční úřady pouze ve 14 krajských městech a Praze a jeden specializovaný finanční úřad také v Praze. 


14.01.2013

Sazby cestovních náhrad 2013

 

471/2012 Sb.Vyhláška o změně sazby základní náhrady za používání silničních motorových vozidel a stravného a o stanovení průměrné ceny pohonných hmot pro účely poskytování cestovních náhrad. Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. ledna 2013.

 


zobrazit všechny aktuality

© 2011 KZ - Účetnictví, Všechna práva vyhrazena